PRACOWNIA


APPO projekt to pracownia projektowania zieleni założona w 2010 roku w Gdyni przez Agnieszkę Durlik. Na przestrzeni kilku lat działalności powstało wiele różnorodnych projektów, zarówno zieleni komercyjnej jak i ogrodów prywatnych. W każdej realizacji dbamy zarówno o aspekty wizualne, funkcjonalne jak i ekologiczne. Staramy się aby projektowana przez nas zieleń była nie tylko elementem estetycznym lecz stanowiła wartość dodaną, podkreślającą architekturę oraz charakter każdej inwestycji.

Nowym profilem działalności, zapoczątkowanym w 2012 roku, jest APPO potts, linia nowoczesnych donic i mebli z naturalnego drewna dębowego oraz korka. Ideą powstania POTTS jest wprowadzanie zieleni do wnętrz w nowej, funkcjonalnej i świeżej formie. Projektując poszczególne modele staraliśmy się przełamać tradycyjne myślenie o donicy wyłącznie jako o ozdobnym pojemniku na roślinę. Większość produktów posiada szerokie krawędzie, które mogą być wykorzystywane jako stolik lub oparcie. Bio stoliki natomiast to nietypowe meble z wbudowaną donicą,, które stanowią idealne rozwiązanie dla osób pragnących posiadać w niewielkim wnętrzu lub na balkonie swój mały ogródek. Projektując bio stoliki MONOO i POLLI chcieliśmy pokazać, że w przedmiotach codziennego użytku również możemy znaleźć zastosowanie dla roślin. Praktycznie, estetycznie i ekologicznie.

Obecnie w ofercie APPO potts znajdują się zarówno donice z naturalnego drewna i korka, dostępne w różnych wariantach wykończenia oraz bio stoliki, wypełnione naturalną roślinnością. Pełny katalog dostępny w zakładce donice i bio stoliki.

Projekty:
Agnieszka Durlik
+48 668 115 014

Sprzedaż:
Piotr Durlik
+48 662 182 651

WSPÓŁPRACA


REFERENCJE


W trakcie kilkuletniej działalności mieliśmy przyjemność pracować dla wielu Klientów - zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Mieliśmy przyjemność wykonywać projekty m.in. dla: Hines Polska, Eurostyl, Investing S.A., Mc Donalds Polska. Na specjalne życzenie Klienta możemy przedstawić wybrane listy referencyjne.
© Copyright APPO AGNIESZKA DURLIK 2011-2014 / Projekt i wykonanie: PixDesign