DONICE / BIO STOLIKI

ARANŻACJA OGRODU ZIMOWEGO

Lokalizacja: Gdynia Kamienna Góra Powierzchnia: 72 m2 Data: 2014 r.
Ogród zimowy przy apartamencie na Kamiennej Górze. W aranżacji wykorzystano ażurowe donice z bielonegodrewna dębowego - TOLL oraz olejowany bio stolik POLLI z wielogatunkową mozaiką roślinną. Całość kompozycji utrzymana w jasnych, naturalnych barwach, przełamana soczystą zielenią roślin oraz mocnymi detalami w postaci kolorowych poduszek, tworzy idealne miejsce do wypoczynku.
KAWIARNIA MARMOLADA CHLEB I KAWA

Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz Powierzchnia: 702 m2 Data: 2014 r.
Aranżacja zieleni w kawiarni w centrum Wrzeszcza. W jasnym, pastelowym wnętrzu zaplanowano proste donice z bielonego drewna dębowego oraz naturalnego korka – KUBB. Przy narożnej kanapie ustawiono dwa bio stoliki – bielony MONNO z uprawą monokulturową oraz olejowany POLLI z mozaiką wielogatunkową. Duże drewniane donice z minimalistyczną roślinnością idealnie wpisują się w stylistykę i kolorystykę wnętrza.
BIO STOLIK MONOO

Wymiary: 60x60cm h 45cm Materiał: drewno dębowe bielone
Bio stolik to rozwiązanie funkcjonalne i praktyczne, stanowiące połączenie prostej formy stolika kawowego, wykonanej z naturalnego, bielonego drewna dębowego, z głębokim dnem pełniącym funkcję donicy. Wkład roślinny stanowi uprawa monokulturowa z roślin o niewielkich wymaganiach siedliskowych, pozwalająca do minimum ograniczyć pielęgnację. To idealne rozwiązanie dla osób pragnących posiadać w niewielkim wnętrzu lub na balkonie swój mały ogródek. Projektując MONOO i POLLI stworzyliśmy mebel, który ukazuje, iż także w przedmiotach codziennego użytku możemy znaleźć zastosowanie dla roślin. Praktycznie, estetycznie i ekologicznie.
BIO STOLIK POLLI

Wymiary: 60x60cm h 45cm Materiał: drewno dębowe olejowane
Bio stolik to rozwiązanie funkcjonalne i praktyczne, stanowiące połączenie prostej formy stolika kawowego, wykonanej z naturalnego, olejowanego drewna dębowego, z głębokim dnem pełniącym funkcję donicy. Wkład roślinny stanowi mozaika wielogatunkowa z roślin o niewielkich wymaganiach siedliskowych, pozwalająca do minimum ograniczyć pielęgnację. To idealne rozwiązanie dla osób pragnących posiadać w niewielkim wnętrzu lub na balkonie swój mały ogródek. Projektując MONOO i POLLI stworzyliśmy mebel, który ukazuje, iż także w przedmiotach codziennego użytku możemy znaleźć zastosowanie dla roślin. Praktycznie, estetycznie i ekologicznie.
DONICA KUBB

Wymiary: 50x50cm h 45cm Materiał: korek naturalny, drewno dębowe
Donica o prostym, kwadratowym kształcie z delikatnym podcięciem u dołu. Drewniana forma z naturalnego, bielonego drewna dębowego, przełamana została szerokim, białym pasem, nadając donicy lekkości. Szerokie ranty umożliwiają wykorzystanie donicy jako stolika. Uniwersalny kształt i subtelna, neutralna kolorystyka sprawiają, iż donica stanowi ciekawy akcent w każdym wnętrzu.
DONICA KUBB

Wymiary: 50x50cm h 45cm Materiał: drewno dębowe bielone
Donica o prostym, kwadratowym kształcie z delikatnym podcięciem u dołu. Klasyczna forma z naturalnego, impregnowanego korka, przełamana została szerokim, białym pasem, nadając donicy lekkości. Szerokie ranty umożliwiają wykorzystanie donicy jako stolika. Uniwersalny kształt i subtelna, neutralna kolorystyka sprawiają, iż donica stanowi ciekawy akcent w każdym wnętrzu.
DONICA ORBITT

Wymiary: 45x45cm h 60cm Materiał: drewno dębowe bielone i lakierowane
Donica o nietypowym, geometrycznym kształcie. Wykonana z dwóch części: lekkiego boxu oraz topu z asymetrycznie skręconych drewnianych blatów. Białe, lakierowane elementy łagodzą wyrazistą bryłę donicy. Szerokie ranty umożliwiają wykorzystanie donicy jako stolika. Połączenie naturalnego, ciepłego materiału z odważaną, asymetryczną formą, sprawiają, iż donica stanowi mocny akcent w nowoczesnym wnętrzu.
DONICA TOLL

Wymiary: 32x32cm h 118cm Materiał: drewno dębowe bielone i lakierowane
Ażurowa donica z naturalnego, bielonego drewna dębowego. Biały, lakierowany stelaż nadaje konstrukcjilekkości. Dwustronne otwory na pojemniki z roślinami umożliwiają ustawianie donicy w dwóch pozycjach. Prosta, nowoczesna forma idealnie wpisuje się w minimalistyczne wnętrza. Najlepszy efekt osiągniemy zestawiając ze sobą dwie donice w różnych pozycjach.
DONICA KIKK

Wymiary: 39x32cm h 94cm Materiał: drewno jesionowe bielone i lakierowane
Duża, asymetryczna donica z bielonego drewna jesionowego. Ukośne podcięcia oraz jasne, lakierowane powierzchnie przełamują masywną bryłę donicy. Awangardowa, nowoczesna forma idealnie wpisuje się w minimalistyczne przestrzenie. Efektowna zarówno jako element pojedynczy oraz zestawiona w grupie 2-3 donic.
DONICA / SZAFKA TUBBY

Wymiary: fi 60 cm h 55 cm Materiał: korek naturalny
Funkcjonalny mebel, stanowiący połączenie stolika, szafki oraz doniczki inspirowany kształtem szpulki nici.Dwustronnie wykończone blaty: z naturalnego korka z promieniście rozchodzącymi się białym przegródkami oraz litego, białego drewna z otworami na doniczki, pozwalają na ustawianie mebla w różnych pozycjach. Pionowe ścianki działowe tworzą przestrzenie na książki, prasę lub płyty. Efektowane połączenie naturalnych materiałów w nowoczesnej, oryginalnej formie.
DONICA COODO

Wymiary: 45 x 45 cm, 30 x 30 cm, 16 x 16 cm Materiał: drewno dębowe bielone i lakierowane; korek naturalny
Niekonwencjonalna donica. W zależności od wymiarów może służyć również jako stolik / siedzisko lub ozdoba na ścianie. Zaokrąglone rogi nawiązują do stylistyki retro w nowoczesnej wersji. Dowolne połączenia materiałów pozwalają na indywidualne dopasowanie detalu do wnętrza.
© Copyright APPO AGNIESZKA DURLIK 2011-2014 / Projekt i wykonanie: PixDesign